قوانین و مقررات فروشگاه موبایل میری

کاربر گرامی خواهشمندیم موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه موبایل میری با دقت بخوانید.

ورود کاربران به وب سایت فروشگاه موبایل میری و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه ا موبایل میری از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه موبایل میری منطبق با قوانین تجارت و مدنی جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و بدین سبب کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات فروشگاه اینترنتی سامان بارز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و قوانین معتبر در تاریخ استفاده از سایت، حاکم بر روابط ما و شما خواهد بود.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه موبایل میری ، مانند لوگو، علایم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه موبایل میری جزیی از اموال فروشگاه موبایل میری محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه موبایل میری است و هرگونه استفاده بدون دریافت مجوز نوشتاری، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه موبایل میری محفوظ می دارد.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه موبایل میری اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هر کاربر برای خرید از فروشگاه موبایل میری نیاز به ثبت نام و درج اطلاعات خواسته شده در فرم مربوطه در بخش ثبت نام دارد. هنگامی که شما از خدمات فروشگاه موبایل میری استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید ؛ این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتیکه در خواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت می کنید که فروشگاه موبایل میری به تشخیص خود از یکی از راه های الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی یا سرویس پیام کوتاه ) یا ارتباط تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا تخفیف ها، امکان دارد فروشگاه موبایل میری برای اعضای وب سایت خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک ها را نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه موبایل میری را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه موبایل میری به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات فروشگاه استفاده می کنند، احترام گذاشته و اقدامات لازم جهت تامین امنیت این اطلاعاات را به عمل خواهد آورد.

فروشگاه موبایل میری متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هر چه مطمین تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

 • روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به جز تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند. فروشگاه موبایل میری به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد ولی از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
 • کلیه سفارش های ثبت شده در فروشگاه موبایل میری به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند. فروشگاه موبایل میری همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتیکه موجودی محصولی در فروشگاه موبایل میری به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق انصراف از سفارش و یا باز پرداخت وجه سفارش به خریدار برای فروشگاه موبایل میری محفوظ است . همچنین دراین حالت خریدار می تواند به جای کالای ناموجود کالای دیگری را جایگزین نماید.
 • با توجه به ارسال محصولات از طریق شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران ، کاربر موظف است اطلاعات صحیح را وارد کرده و در غیر اینصورت کلیه عواقب ناشی از آن بر عهده خریدار است.
 • فروشگاه موبایل میری مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه موبایل میری محفوظ است.

تماس با ما:

راه های ارتباطی با ما به این شرح می باشد:

 • شماره تلفن های: 05136625701   -   09155429374    -    09304103891    -    09153422426
 • نشانی الکترونیکی: mobilemiri97@gmail.com
 • نشانی شعب:
  • شعبه مرکزی: مشهد – قاسم آباد – بلوار شریعتی – بین شریعتی 14 و 16 – موبایل میری          05136625701
  • شعبه1: زابل – خیابان امام خمینی –موبایل آپادانا                                                                                        05432239592
  • شعبه2: مشهد – قاسم آباد – رو به روی شریعتی 8 و 10 – موبایل میری                                             05136611810
  • شعبه 3: بندر عباس – پاساژ مروارید – بازرگانی رضا                                                                                 07632233599
  • شعبه 4: موبایل بانو (با مدیریت و پرسنل خانم)

 

 

 

 

تعهدات خریدار و فروشنده:

فروشنده = فروشگاه موبایل میری به آدرس اینترنتی: www.mobilemiri.com

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید

 • 1- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را به صورت کامل محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارایه نکند.
 • 2- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
 • 3- فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه در فروشگاه اینترنتی معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال کند. در صورت ارسال کالا با استفاده از شبکه پستی کشور، شرکت سامان بارز مسولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جابجایی نادرست توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.
 • 4- فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تایید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده، پردازش و ارسال کند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هر گونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • 5- فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.
 • 6- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.
 • 7- خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
 • 8- خریدار پس از تایید سفارش خرید از طرف فروشنده و دروضعیت "پرداخت شده"، "در حال بررسی" و "ارسال شد" نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
 • 9- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک به صورت کامل آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.
 • 10- خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست یا پیک در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسولیت و هزینه ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.
 • 11- در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.
 • 12- خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "راهنمای خرید" را مطالعه نماید.
 • 13- چنانچه خرید کالا از فروشگاه توسط اشخاص حقوقی صورت پذیرد، پیش از تکمیل مراحل خرید و با تماس اپراتور فروش، ارسال مدارک ثبتی و شناسایی معتبر به شرکت الزامی می باشد.
 • 14- در صورت برگشت کالا به شرکت به دلیل انصراف از خرید هزینه های ارسال کالا و همچنین برگشت کالا به شرکت از مبلغ پرداخت شده توسط خریدار کسر و مبلغ باقیمانده به حساب وی واریز خواهد شد.
 • 15- هزینه های ابطال سفارش هایی که به موجب اشتباه مشتری می باشد به عهده ی مشتری است.

 

ثبت سفارش
تعداد
عنوان